Rekabetçi Fiyat

Paket Asansör Sistemlerimiz ile istediğiniz özellik ve malzeme çeşitlerini birleştirerek kendi asansörünüzü kendiniz oluşturabilirsiniz.

Özel Sistemler

İstenilen mekana uygun, kaliteli ve kullanışlı aynı zamanda sağlam, dayanıklı ve güvenilir sistemler ile mekanlarınıza estetik birer görünüm kazandırın.

Asansörde Güvenlik

Apex asansörleri kalite ve güvenlikten taviz vermeden, farklı donanım paketleri ile her projeye ve her bütçeye uygun seçenekler sunar.

HAKKIMIZDA

Asansör sektörünün ihtiyacı olan mühendislik çalışmaları ve tecrübeli, işinde uzman teknik elemanları sayesinde kendisine çok sağlam bir yol çizen Apexlift Asansör Ltd. Şti. 17 yıl önce bu sektöre giriş yapmıştır. İlkesi daima kaliteli işlere imza atarak ve güven kazanarak müşteri memnuniyetini kazanmaktır. AB yasalarına uyumlu kalite standartları ve eğitimli kadrosunun çalışma performansıyla tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Ayrıca Apexlift markası, inşaat firmalarının ve işletmelerin aradığı çözüm ortağı özelliği nedeniyle de referanslarını günden güne arttırmaktadır.

>>>

MİSYONUMUZ

Gelişen teknolojiyi kendi iş alanında en iyi şekilde kullanmayı, gerek teknolojik gelişmelere, gerekse de farklı fikirlere açık olan Apexlift, ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra AB standartlarında çalışmalar yaparak müşterilerine sınırsız hizmet ve güven vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde asansör denildiğinde akla gelen ilk isim olmayı, sadece Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinin yanı sıra Avrupa’da da adından söz ettirip, kalite, güven denildiğinde örnek alınacak ilk isim olmayı hedeflemektedir.

Referanslarımız

1000'den Fazla Memnun Müşteriye Katılın!

ApexLift LTD. ŞTI. 17 yıla aşkın bir süredir türkiyenin dört bir yanında, firmalara ve sitelere asansör montajı, bakımı ve revizyonu konusunda1000’den fazla memnun müşterilerine yardımcı olmuştur.

Size de Yardımcı Olalımmı ?